Czym jest Ipad 4

2018-02-10

Firma Apple wciąż zaskakuje nowymi, coraz lepszymi produktami. Wśród czołowych projektów marki, z całą pewnością wskazać należy Iphone oraz Ipady.

Jeden z ostatnich wytworów Ipad 4, cieszy się niesłabnącą popularnością.

Czym charakteryzuje się Ipad 4?

Patrząc na Ipada czysto wizualnie, trudno zauważyć jakieś znaczące zmiany. Ten model oraz jego poprzednika, nie różni zbyt wiele.

Cała różnica pojawia się jednak w jego wnętrzu.

Mowa tutaj o zupełnie nowym procesorze Apple A6X, który sprawia, że wydolność Ipada 4 jest aż o 100% lepsza niż jego poprzednika, czyli Ipada 3.

Na krótką chwilę uwagi z całą pewnością zasługują kamerki umiejscowione w Ipadzie. Do pojawienia się na rynku Ipada 4, dość częste zdarzały się zgłoszenia oraz narzekania, dotyczące jakości przedniej kamerki.

Kamerka umiejscowiona z tyłu Ipada nadal pozostała bez zmian i wciąż posiada 5 megapikseli. Przednia natomiast zwiększyła się z 0,8 pikseli na 1,2.

Może wciąż nie są to wartości pozwalające na wykonywanie mistrzowskich ujęć, ale z całą pewnością lepsze, niż miało to miejsce w przypadku Ipada 3 oraz jego jeszcze starszych poprzedników.

Także rozmiary Ipada nie uległy zmianom. Użytkownicy wciąż mogą korzystać z wyświetlacza o przekątnej 9,7 cala. Wyświetlacz Retina gwarantuje korzystającym z Ipada, że jakość ich obrazu zawsze będzie najwyższa, bez względu na to, jak bardzo przybliżą oni, oglądany przez siebie obraz.